ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ! Наближається 23 квітня — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ! Ще з далекого дитинства ми пам’ятаємо, що книга – це джерело знань. І що ті, хто читає, завжди будуть керувати тими, хто дивиться телевізор. У книгах ми знаходимо відповіді на питання, книги виховують в нас людину, книги пропонують кращий інтелектуальний відпочинок і політ уяви, тому що в книгах, на відміну від фільмів, немає обмежень на спецефекти. Запрошуємо взяти участь в благодійній акції « ПОДАРУЙ КНИГУ БІБЛІОТЕЦІ » ! Будь-яка (україномовна ) книга з Вашої особистої бібліотеки, яку Ви вже прочитали, знайде своє місце на поличках бібліотеки коледжу, стане доступною іншим користувачам.